Santuokos vietos/Restoranai

VENUS GARDENS

Nuostabi vieta Jūsų vestuvinei ceremonijai ir privačiai vakarienei. Restoranas veikia tik užsakomiesiems renginiams, todėl minimalus žmonių skaičius – 20. Teritorijos nuomos kaina ceremonijai – 200 Eur. Teritorijos nuomos kaina vakarienei – 200 Eur. Meniu asmeniui – tik nuo 29 Eur!

PORTO AZZURO

Žydras vanduo, nuostabaus grožio įlanka, baltas smėlis ir uolėtos jūros kampelis. Puiki ceremonijos vieta svarbiausiai Jūsų dienai. Teritorijos nuomos kaina – 350 Eur. Galima ir vestuvinė vakarienė, tačiau minimalus žmonių skaičius – 20.

CAMEO SALA – laikinai uždaryta vestuviniams renginiams

Romantiška, mažutė, atoki ir pasiekiama tik mediniu tiltu sala. Puiki vieta ne tik ceremonijai, bet ir fotosesijai. Vakare ši slapta vietelė tampa audringu paplūdimio vakarėliu. Gal tokia išprotėjusi galėtų būti Jūsų vestuvių dienos pabaiga?

BALCONY BOUTIQUE HOTEL

Puikus kainos ir kokybės santykis. Viešbutis priklauso boutique viešbučių kategorijai. Jis randasi ant aukštos uolos, todėl vaizdai fantastiški. Jame galima ir ceremonija ir Jūsų vestuvinė vakarienė. Kaina derinama individualiai.

VEZALIS BEACH BAR

Puiki alternatyva didesnei kompanijai, norinčiai privačios ceremonijos ir privataus vakarėlio ant jūros kranto. Labai švari ir tvarkinga teritorija. Kaina derinama individualiai.

DOMINICALE RESTORANAS

Restoranas turi savo kolytėlę santuokoms. Labai švari ir tvarkinga teritorija ant jūros kranto. Nuostabus maistas ir vaizdai – vienoje pusėje žali kalnai, kitoje jūra. Kaina derinama individualiai.