Santuokos vietos

AGHIA (SAINT) IRENE 

Santuokos vietos nuomos kaina – 480 Eur (iki 20-ies asmenų) ir 650 Eur (21 asmuo ir daugiau). Privaloma pirkti putojantį vyną – 50 Eur/butelis. Vieta randasi toliau nuo didesnio centro. Kvapą gniaužianti panorama ir nepaprasto grožio balta pasaka! Balčiausia santuokos vieta visoje Santorinio saloje.

LE CIEL

Santuokos vietos nuomos kaina – 680 Eur (iki 10 asm). Į kainą įskaičiuotos baltos Chiavari stiliaus kėdės, arka su tiuliu, grindų žibintai. Privalomas gėrimų paketas – nuo 31 Eur/asm. Viena prabangiausių ir gražiausių vietų visoje saloje. Ceremonija (be vakarienės) gali vykti 10-13 val. Jei užsakysite vakarienę, ceremonijos laikas po 14 val. Tai gali būti ir nuostabi vieta Jūsų vakarienei. Minimalus svečių skaičius vakarienei – 30 asmenų.

ANDROMEDA VILLAS

Labai jauki ir nedidelė erdvė mažoms vestuvėms (iki 20 asm). Ceremonijos vietos nuomos kaina – 520 Eur. Arka su tiuliu ir kėdės įskaičiuotos į kainą. 

VENETSANOS WINERY

Ceremonijos vietos nuoma 1 val. 30 min. – 550 Eur (iki 10 asmenų). Privalomas gėrimų paketas – nuo 22 Eur/asm. Terasa – 250 kv. m gali tapti ne tik Jūsų vestuvių ceremonijos vieta, bet ir šventinės vakarienės vieta su nuostabiu vaizdu į kalderą. 

SANTO WINERY

Privati terasa su nuostabiu vaizdu. Rekomenduojame didesnei kompanijai. Terasa yra žymiausios Santorinio vyninės teritorijoje. Santuokos vietos nuomos kaina ceremonijai – 680 Eur (iki 25 asmenų). Įskaičiuota: arka su tiuliu, kėdės, grindų žibintai, taurė vyno. Kol jaunieji fotosesijoje, svečiai gali pasimėgauti vyno degustacija arba pabuvoti informaciniame ture. 

SANTORINI GEM

Santuokos vietos nuomos kaina ceremonijai – 850 Eur (iki 10 asmenų). Papildomas svečias – 10 Eur. Į kainą įskaičiuota visa terasos įranga (arka su tiuliu, kėdės, liustras, žibintai, jaunosios kambarys). Privalomas gėrimų paketas – nuo 18 Eur/asm. Stebuklinga vieta su nuostabiu vaizdu į ugnikalnį ir giliai mėlyną Egėjo jūrą gali būti ir Jūsų magiškos vakarienės vieta. 

DANA VILLAS

Tai vestuvių Santorinyje vizitinė kortelė. Pati žinomiausia salos terasa, tačiau veikia tik balandį ir spalį. Vakarienė galima iki 23 val. Tik ceremonija negalima.

CANAVES OIA

Prabangiai ceremonijai ir vestuvinei vakarienei. Teritorijos nuoma privačiai šventei – 1700 Eur. Į kainą įskaičiuotas tortas, kėdės svečiams, arkos korpusas, putojantis vynas. Vaizdai pasako viską 🙂

AENAON VILLAS

AENAON sudarytas iš 7 vilų, kurios įsikūrusios aukščiausioje ir siauriausioje Santorini salos dalyje, tiesiai ant Kaldera krašto. Šioje erdvėje pajusite prabangą, komfortą, galėsite mėgautis privatumu ir garantuotai jaudinančia viešnage. Jaunieji ir svečiai turi gyventi viešbutyje. Kainos pagal užklausimą.

CAVO VENTUS

Cavo Ventus vila – išskirtinio stiliaus terasa. Populiariausia vieta induistų ceremonijoms. Įdomaus, ne klasikinio Santorinio stiliaus terasa. Jaunieji ir svečiai turi gyventi šiame viešbutyje. Kainos pagal užklausimą.

 ROCABELLA viešbutyje

Santuokos vieta ''Rocabella'' viešbutyje. Tai viena populiariausių vietų santuokai viešbučio teritorijoje. Itin tinkama ceremonijos vieta ir viešbutis vestuvėms su nemaža kompanija. Kainos pagal užklausimą.

CAVO TAGOO viešbutyje

Dar viena prabanga spindinti ceremonijos vieta. Nuostabūs vaizdai ir romantika. Kainos pagal užklausimą.

* galimas platesnis santuokos vietų pasirinkimas.