Santuokos vietos

Platforma su Šv. Pauliaus koplytėlės panorama

Koplytėlės kunigui uždraudus santuokas koplytėlės teritorijoje, vietiniai problemą išsprendė kitaip 🙂 Dabar santuokos vykdomos ant vandenyje esančios platformos su nuostabiu vaizdu į koplytėlę. Platformos nuoma – 180 Eur. Dekoracijos už papildomą mokestį.

Ceremonijos ir vakarienės vieta Lindos miestelyje

Prabangi ir romantiška vieta santuokai tiek nedidelei, tiek didelei kompanijai. Yra 2 platformos ant vandens bei koplytėlė su amfiteatru. Santuokos vietos nuomos kaina – 350 Eur + privaloma vakarienė (nuo 75 Eur/asm.) + privačios vakarienės nuoma nuo 150 Eur. 

Agios Nikolaos koplytėlė Kolymbijoje

Nauja vieta ceremonijoms Rode. Nedidelė, labai jauki ir graži koplytėlė ant uolos, apsupta jūros bangų. Šalia nedidelis graikiškas uostas. Puiki vieta mažoms vestuvėms ir gražiai fotosesijai. Ceremonijos vieta nuomos mokesčio neturi. 

Kalithea Springs

Tai karštųjų šaltinių istorinis centras, turintis itin stilingą vietą ceremonijai ant uolėto jūros kranto. Kalithea Springs yra unikalios architektūros santuokos vieta apsupta egzotiško botanikos sodo. Ceremonijos vietos nuomos kaina – 300 Eur (iki 10 asm.) ir 400 Eur (iki 30 asm).  Privalomai perkamas putojačio vyno butelis – 40 Eur. Teritorijoje yra nuostabaus grožio restoranas Jūsų vestuvinei vakarienei.  

Ktima Lindos

Tai nauja, ypatingo grožio vieta Jūsų ceremonijai. Šiai vietai žadama didžiulė sėkmė. Ceremonijos nuomos kaina – 500 Eur su minimaliu dekoru. Čia galite surengti ir privačią savo šventinę vakarienę po atviru dangumi.

St. Sophia koplytėlė

Tai itin aukštai esanti romantiška santuokos vieta šalia baltos kolytėlės. Vieta prikauso viešbučiui, todėl teritorija kruopščiai prižiūrima ir tvarkoma. Kelyje į kalną būsite palydėti išdidžiai laisvėje vaikščiojanių povų. Turėsite nuostabią fotosesiją. Nuomos kaina – apie 500 Eur (priklauso nuo svečių skaičiaus). Į kainą įskaičiuotas putojantis vynas ir tortas.  Privaloma vestuvinė vakarienė viešbučio restorane. 

St. Apostolos koplytėlė Faliraki

Dar viena nuostabaus grožio žvejų koplytėlė saloje. Puikiai tinka tiems, kas norėtų atplaukti į ceremonijos vietą nedideliu laiveliu, kai svečiai Jūsų jau laukia 🙂 Ceremonijos vieta nuomos mokesčio neturi. 

Švento Pauliaus koplytėlė  – laikinai vestuvės negalimos

Tai pati populiariausia vieta santuokai Rode. Nedidelė koplytėlė, įsikūrusi uolų papėdėje ant jūros kranto, įlankėlėje su turkio spalvos vandeniu. Ceremonijos vieta nuomos mokesčio neturi.

"Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas" viešbučio koplytėlė

Viešbučio teritorijoje ant jūros kranto įkurta nuostabaus grožio koplytėlė apjuosta vaizdingais baseinais. Puiki vieta ne tik santuokai, bet ir vestuvinei vakarienei bei apgyvendinimui. Ceremonijos vietos nuomos kaina – nuo 300 Eur. Būtina jauniesiems ir svečiams gyventi viešbutyje. 

Vestuvės paplūdimyje

Daugelis jaunavedžių svajoja apie vestuves paplūdimyje. Būsimus jaunavedžius vilioja bangų mūša, geltonas smėlis, žydras peizažas, gaivus oras. SVARBU. Visi paplūdimiai Graikijoje vieši. Rekomenduojama tuoktis prieš saulėlydį arba ne sezono metu. Paplūdimiai nuomos mokesčio neturi. 

St. Thomas paplūdimys

Tsambika paplūdimys

Prasonisi paplūdimys

Lindos paplūdimio santuokos vieta

Tai puiki alternatyva norintiems tuoktis paplūdimyje, bet turėti privačią erdvę ceremonijai be poilsiautojų. Tuoksitės ne tik su vaizdu į jūra, bet ir su kvapą gniaužiančiu vaizdu į Lindos amfiteatrą. Norite tuoktis paplūdimyje su aukštakulniais? Tuo čia irgi pasirūpinta 🙂 Ceremonijos nuomos kaina – 300 Eur. 

Vestuvės amfiteatre

 Amfiteatras – senovės graikų teatro statinys su pusračiu kylančiomis žiūrovų sėdynėmis. Jūsų ceremonija gali būti tikrame arba moderniame, viešbučio amfiteatre. Dėl galimybės teirautis atskirai. 

*Galimas platesnis santuokos vietų pasirinkimas.