GRIAUNAME MITUS, KAD VESTUVĖS UŽSIENYJE NEĮVEIKIAMA UŽDUOTIS

Mieli draugai, kviečiame Jus kartu pailsėti Santorio saloje ir sudalyvauti mūsų ypatingoje šventėje – vestuvėse“, – toks tekstas galėtų būti Jūsų vestuviniame kvietime. „Vestuvės Graikijoje“ originalus projektas norintiems pabėgti nuo tradicinių storų lietuviškų vestuvių ir atšvęsti storas, triukšmingas graikiškas vestuves! O gal romantiškas tik dviese? O gal elegantiškas prabangiame restorane? Nustokite svajoti ir pradėkite veikti!


Penki mitai, kuriuos norime sugriauti:
1. Brangu. Tikrai ne brangiau nei Lietuvoje! Jaunųjų pora vidutiniškai išleidžia 4500 Eur/dviems. Nuliuose mes nesuklydome. Svečio kaina – 500-700 Eur.
2. Sudėtinga dokumentacija. Nieko panašaus! Tai ne Jūsų, o mūsų rūpestis.
3. Santuoka negalios  Lietuvoje. Netiesa! Lietuviškame santuokos liudijime bus įrašyta Jūsų santuokos Graikijoje data ir vieta.
4. Nekalbame angliškai, bus sudėtinga susikalbėti. Jūsų vestuvės bus suplanuotos dar būnant Lietuvoje. Įžadus duosite lietuvių kalba!, o išverstą ceremonijos tekstą gausite iki vestuvių. Atstovas, kuris bus su Jumis Jūsų vestuvių dieną susikalbės su Jumis, net jei kalbate tik kiniškai.
5. Artimieji praleis mūsų šventę, nes visiems keliauti per daug sudėtinga ir brangu. Jaunieji paprastai sumoka tik už vestuvinę vakarienę, o svečiai apmoka savo kelionę ir kartu turi atostogas sau. Su svečiais bendraujame tiesiogiai mes ir pildome kiekvieno jų įgeidžius, kad Jūs turėtumėte kuo daugiau laiko ruoštis šventei. O su šiuolaikinėmis technologijomis likę Lietuvoje galės ceremoniją stebėti tiesiogiai.

Šiuo metu organizuojame vestuves Santorini, Zakinto ir Rodo salose.

Santorini sala yra mūsų „aukselis“ – tai ne tip TOP destinacija, bet ir numeris vienas Europoje pagal savo grožį santuokai. Jau 7-ios mūsų poros ten sumainė savo žiedus! Ar žinote, kad pasaulyje populiarėja nauja vestuvių mada – Caldera Wedding (vestuvės ant skardžių su kvapą gniaužiančiais vaizdais), o Santorini tai šios mados viršūnė!The gallery was not found!

Rodo sala tobula romantiškoms vestuvėms keliaujant su didesne kompanija. Tiesioginiai skrydžiai ir platus viešbučių pasirinkimas, ypač su maitinimu viskas įskaičiuota – jokių rūpesčių didelei kompanijai!

Zakinto salavestuvės kaip atviruke! Tai naujausias mūsų kūrinys. Zakinto sala – pamaina brangioms vestuvėms egzotinėse šalyse, nes balto smėlio paplūdimiai ir skaidri žydra jūra nevienam užduos klausimą kokioje egzotinėje šalyje sumainėte žiedus. Pagaliau pasirodė tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus! Galėsite „prigriebti“ net savo močiutę.

Darbas su graikais nėra toks lengvas dėl mentaliteto skirtumų. Mūsų klientai dažnai tampa tie, kuriems nepavyko patiems tiesiogiai susitarti. Taip! Tai nėra partneriai, su kuriais mes dirbame – tai mūsų draugai. Ir tik užmezgus draugystę – visos durys atidarytos! Galime padaryti ir tai, kas  kartais atrodo neįmanoma. Ir Jūs mieli klientai ten būsite ne klientai, o draugai!

Ir pabaigai – nepamirškite geros nuotaikos! Teikiame profesionalias paslaugas, bet kartu į viską žiūrime su humoru! Juk perkate neparagavę.

Štai keletas patarimų, gimusių iš mūsų bendro darbo su Jumis:
*
Neužsisakykite fotografo paslaugų ilgiau kaip 4 valandoms, nes vestuvinę vakarienę pasiimsite išsinešimui.
* Kelto bilietus užsisakykite iš anksto, kad per vestuves jaunieji nebūtų vienoje saloje, o svečiai kitoje.
* Atsargiai užsisakykite kabrioletą vestuvių dienai, kad netektų vietoje jaunikio vežiotis kirpėjos.
* Galvojate kartu keliaujanti sesuo padarys Jums makiažą? Dėl drebančių rankų ir bėgančių ašarų jai pačiai prireiks visažistės paslaugų!
* Praneškite vestuvių planuotojui apie savo svečių ūgį ir svorį, kad egzotiškas uoloje iškaltas kambarys netaptų Jiems laivo kajute su vaizdu į jūrą.

 

Kartu džiaugiamės, kartu juokiamės ir kartu dirbame tik tam, kad Jūsų šventė būtų pati nuostabiausia! Ir esame laimingi, kai viskas VISADA pavyksta puikiai!

About The Author

admin

Leave a Reply