Restoranai

Populiariausi restoranai Kretoje, kuriuose galėsite mėgautis ne tik geru maistu/vynu, bet ir nuostabiais vaizdais!

Prima Plora

Prima Plora yra puikus restoranas įsikūręs virš jūros uolose Vakarų pusėje Rethymno mieste. Prima Plora restorano filosofija skatina vartoti kuo sveikesnį, be GMO (genetiškai modifikuotų produktų) maistą. Bendradarbiaujama su smulkiais vietos gamintojais, kurių žaliava ypač aukštos kokybės – be pesticidų ir trašų. Nors restoranas įsikūręs šurmulingoje vietoje, Jums patiks magiška atmosfera! Garsas ir vaizdas į jūrą ir beabejo puikus Viduržemio jūros maistas.

Avli

Be paplūdimio, senovės griuvėsių ar kitų istoriškai įdomių objektų, yra dar vienas pažinties metodas su Graikija ir Kreta – tai maisto kultūra. 25 metus AVLI restoranas ieško ir siūlo klientams patiekalų iš Kretos ir Viduržemio jūros regiono, siekdamas suderinti prisiminimus ir mitybos įpročius šiandien, o svarbiausia išsaugoti kultūrą, tradicijas ir autentiškumą. 

Cavo Restaurant & Bar

Nuostabus pojūtis sėdint ant jūros krašto, gniaužiantis bangų mūšos į uolas vaizdas, vėjuotą vakarą rusenantis židinys… Tuo gali pasigirti Cavo restoranas, kuris specializuojasi žuvies ir jūros gėrybių srityje. Didžiulis vynų sąrašas su geriausiais graikiškais, itališkais ir prancūziškais vynais. Ideali vieta karštomis dienomis, tingūs pietūs ar šurmulingas vakarienės metas su draugais.

Veneto

Veneto restoranas įsikūręs 1997 metais Rethymno miestelio senamiestyje. Restorane galite paragauti autentiškų, tradicinių ir kūrybos kupinų receptų iš visos Kretos ir Graikijos. O akmenimis grįstame vyno rūsyje galite rasti kruopščiai atrinktų vyno rūšių iš Kretos ir kitų Graikijos nacionalinių vyninių.

 

 

* Pasiūlysime ir kitų restoranų/tavernų variantų pagal Jūsų norus.